ІНСТАЛЯЦІЙНІ СИСТЕМИ SIGMA / GB

Колекція сантехніки з категорії: Інсталяційні системи

Монтажні елементи Geberit відрізняються надійністю і практичністю, на них дійсно можна покластися. Інсталяція прихованого монтажу являє собою багатофункціональний само несущий монтажний елемент, особливо зручний при установці в гіпсокартонних перегородках. Sigma одна з найвдаліших моделей, у неї  велика варіативність установки та найбільший вибір клавіш змиву води. Гнучкість інсталяції Sigma в її габаритах, в одній з інсталяцій Sigma, глибина стандартна дорівнює 12 см. (111.300.00.5), а в іншій глибина трохи менше – 8 см. (111.796.00.1). Важливість даного показника полягає в тому, що з одного боку таку інсталяцію можна встановить в приміщення, де є обмежена глибина, а з другої сторони, дані інсталяції своїми маленькими габаритами збільшують Вам простір приміщення. Клавіші змиву води під дану інсталяцію запропоновано в різному стилі виконання і виготовлені зі скла, або з пластику. Асортимент з даної лінійки мало кого залишить байдужим.

Інсталяційні системи Sigma

Бачок змивний Geberit 109.300.00.5 6/7,5 л. для прихованого монтажу з фронтальним управлінням, глибина 12 см. Подвійний змив зі змивною клавішею Sigma50, Sigma20, Samba, Twist або Bolero. Одинарний змив зі змивною клавішею Sigma10. Змив із зупинкою зі змивними клавішами Rumba, Mambo або Tango. Регульований об'єм змиву. Бачок прихованого монтажу для установки та ремонту без застосування інструментів. Бачок прихованого монтажу, повністю герметизований від попадання конденсату. Підведення води по центру ззаду або зверху.

Підведення води по центру, ззаду або зверху. Подвійний змив зі змивною клавішею Sigma50, Sigma20, Samba або Bolero. Одинарний змив зі змивною клавішею Sigma10. Змив з зупинкою зі змивними клавішами Rumba, Mambo або Tango. Звукоізоляційна, регулюється по глибині в 8 положеннях, діапазон регулювання 45 мм. Самостопорящиеся опори для вирівнювання елементу без застосування інструментів з мітками. Бачок прихованого монтажу, повністю герметизований від попадання конденсату.

Клавіші змиву Sigma 01

Клавіші змиву Sigma 10

Клавіші змиву Sigma 10 IR

Клавіші змиву Sigma 20

Клавіші змиву Sigma 21

Клавіші змиву Sigma 30

Клавіші змиву Sigma 50

Клавіші змиву Sigma 60

Клавіші змиву Sigma 70

Клавіші змиву Sigma 80

Клавіші змиву Sigma 01

Клавіші змиву Sigma 10

Клавіші змиву Sigma 10 IR

Клавіші змиву Sigma 20

Клавіші змиву Sigma 21

Клавіші змиву Sigma 30

Клавіші змиву Sigma 50

Клавіші змиву Sigma 60

Клавіші змиву Sigma 70

Клавіші змиву Sigma 80

Наскільки вам сподобалась ця колекція (категорія)?

Виберіть кількість зірок, щоб оцінити!

Середня оцінка 5 / 5. Кількість оцінок: 1

Оцінок ще немає. Поставьте оцінку першим.